Конусно - променева томографія

У приміщенні Інституту стоматології та щелепно-лицевої хірургії на вул. Рішельєвській 11 відкрився кабінет конусно-променевої комп'ютерної томографії з ексклюзивним апаратом фірми SIRONA, яка є визнаним лідером у виробництві рентгенологічного та стоматологічного обладнання.

SIRONA пропонує унікальні запатентовані рішення для управління рентгенівськими апаратами і позиціонування пацієнтів.
ЗD-рентгенівські апарати від SIRONA поєднують в собі високоякісні зображення з великою роздільною здатністю і гнучкістю в роботі, які можуть бути легко налаштовані в залежності від завдань для конкретного пацієнта, що значно полегшить постановку діагнозу за рахунок зображень високої чіткості з низькою дозою опромінення.

Сімейство рентгенівських апаратів ORTHOPHOS SL 3D, а саме такий апарат знаходиться в Інституті стоматології та щелепно-лицевої хірургії на вул. Рішельєвській 11, було розроблено відповідно до критерію, сформульованим Міжнародною комісією з радіологічного захисту, для отримання чудових рентгенівських знімків з низькою дозою опромінення. Всі програми і параметри зображення розроблені з урахуванням конкретних діагностичних завдань, в той же час пропонуючи вам більше діагностичних можливостей і щадне лікування.

ORTHOPHOS SL 3D - найновіша система з успішного сімейства ЗD-рентгенівських апаратів від SIRONA, що перевершує всіх інших у функціональності, якості і дизайні.
При роботі в 2D- режимі інноваційний датчик і технологія SL задовольнить запити стоматологів з дуже високими вимогами до якості панорамних зображень. У ЗD-режимі можна вибрати об'ємну зйомку, щоб отримати зображення всієї зубощелепної системи навіть в найскладніших випадках, або об'ємну зйомку для стоматологів широкого профілю або імплантологів.

Світовий лідер в області рентгенологічного та стоматологічного обладнання фірма SIRONA забезпечує найвищу якість за рахунок ідеальної інтеграції програмного забезпечення і устаткування. У програмі реалізована можливість суміщення тривимірних рентгенівських даних з результатами моделювання ортопедичних реставрацій. Таким чином, ви можете скористатися перевагами ефективного, заощаджує час процесу роботи, а пацієнти зможуть розраховувати на відмінні результати.

Ми чекаємо Вас за адресою вул. Рішельєвська 11, Інститут стоматології та щелепно-лицевої хірургії, 4 поверх кабінет номер 400.
Можливий попередній запис за телефонами 728-24-77, 098-888-24-77 та 050-368-24-77.